15.04.2019

13 kwietnia w Multicentrum odbyły się edukacyjne warsztaty „Zmalujmy Wielkanoc” połączone z finałem zbiórki wielkanocnych upominków dla dzieci z rodzin zastępczych. Całe wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka. Multicentrum przygotowało na ten dzień moc atrakcji.

Szanowni Użytkownicy,

informujemy, że w Wielki Piątek (19.04.2019r.) Multicentrum będzie czynne w godzinach 10.00 – 15.00, natomiast w Wielką Sobotę (20.04.2019r.) będzie NIECZYNNE.

Za utrudnienia przepraszamy.

09.04.2019

Multicentrum oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. zapraszają w czwartek 25 kwietnia, w godz. 16.00-17.30, wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat na ciekawe zajęcia edukacyjne zorganizowane z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi pod hasłem „Czyste powietrze – zdrowy wybór”.

08.04.2019

Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż Miejska Biblioteka Publiczna oferuje szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do spędzenia czasu w Multicentrum i Bibliotece Barwnej. W skład wyposażenia placówek wchodzi innowacyjne oprogramowanie multimedialne, liczne trójwymiarowe pomoce dydaktyczne, modele robotów i innych urządzeń, dzięki czemu dziecko może przenieść się w interaktywny świat wiedzy opierający się na eksperymentach i doświadczeniach.

08.04.2019

Multicentrum serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-8 lat na rodzinne warsztaty edukacyjne „Zmalujmy Wielkanoc”, które odbędą się 13 kwietnia w godzinach 11.00-12.30. Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Michała Litwiniuka. Głównym punktem spotkania będzie finał Wielkanocnej zbiórki prezentów przeznaczonych dla dzieci z rodzin zastępczych. Uczestnicy poznają tradycje Wielkanocne oraz ciekawostki związane ze zbliżającymi się świętami.

03.04.2019

Mali Odkrywcy podczas zajęć popołudniowych zgłębiali tajemnice Kosmosu. Dowiedzieli się jak zbudowany jest nasz Układ Słoneczny. Wiedzę tę wykorzystali do tego, aby przeprowadzić małego inteligentnego robota – Ozobota pomiędzy planetami w przestrzeni kosmicznej. Nie zabrakło również kosmicznych i zaskakujących eksperymentów. Na koniec zajęć, włączając się w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, nasi Mali Odkrywcy wykonali z niebieskich balonów - przepięknych przybyszy z Kosmosu.

02.04.2019

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Rodzicielstwem Zastępczym w Białej Podlaskiej serdecznie zachęca do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz dzieci z rodzin zastępczych. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji, która organizowana jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

27.03.2019

Informujemy, że 28 marca rozpoczniemy zapisy grup zorganizowanych na okres maj-czerwiec. Szczegółowe informacje o wolnych terminach mogą uzyskać Państwo osobiście w Multicentrum lub telefonicznie pod numerem 83 341-60-17. Jednocześnie wprowadzamy nową propozycję do naszej oferty.

27.03.2019

Wczoraj otrzymaliśmy nagrody za zajęcie 2 miejsca w konkursie dla bibliotek biorących udział w projekcie "Kluby kreatywności w bibliotekach - edycja pilotażowa". Dziękujemy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Programowi Rozwoju Bibliotek! Już wkrótce będzie można u nas zaprogramować drona i stworzyć własne projekty z użyciem długopisu 3D!

22.03.2019

Wczoraj w Multicentrum odbyły się zajęcia edukacyjne zorganizowane z okazji obchodów Światowego Dnia Wody pod hasłem „Woda dla wszystkich”. Współorganizatorem wydarzenia były Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o. oraz Bialskopodlaska Fundacja Ekologiczna. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu „Woda nasze bogactwo” przez Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka i Panią Aleksandrę Dakus...