22.06.2018

W dniu wczorajszym wzięliśmy udział w Festynie zorganizowanym przez PSS Społem. Dzieciom biorącym udział w imprezie zaprezentowaliśmy pokaz "Magicznych eksperymentów", podczas którego można było zobaczyć wiele ciekawych doświadczeń. Podczas naszego wystąpienia można było zobaczyć także roboty LEGO Mindstorms i posterować nimi.

20.06.2018

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty wakacyjnych zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

Zapisy na lipiec rozpoczną się 21 czerwca (czwartek), o godz. 10.00, natomiast zgłoszenia na sierpień przyjmować będziemy od 20 lipca (piątek), od godz. 10.00.

20.06.2018

W ramach akcji „Wakacje w Multicentrum” zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 latna bezpłatne warsztaty kaligraficzne, które mają na celu zapoznanie z ciekawą sztuką odręcznego pisania. Na warsztatach będzie można nauczyć się posługiwania stalówką i obsadką,, spróbujemy także pisać patykiem i piórem gęsim a także złotem.

20.06.2018

Z radością informujemy, że 5 filmów animowanych, stworzonych podczas zajęć graficznych w Multicentrum zostało zakwalifikowane do IV edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy 2018”. Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni oraz Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni. Konkurs kierowany został do uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z całej Polski.

16.06.2018

W okresie wakacyjnym zapraszamy do zwiedzania wystawy ”DZIECIĘCA TWÓRCZOŚĆ GRAFICZNA Z MULTICENTRUM”. Wystawa prezentuje dorobek uczestników zajęć graficznych prowadzonych w naszej placówce. Na tę niezwykle różnorodną i barwną ekspozycję składają się prace dzieci i młodzieży od lat siedmiu do trzynastu. Odwiedzający będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć kalejdoskop różnorodnych tematów i sposobów wypowiedzi młodych twórców.

12.06.2018

W ubiegłą sobotę Multicentrum wraz z Biblioteką Barwną przyłączyły się do Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek 2018. Znaleźliśmy się wśród 1873 placówek biorących udział w tym wydarzeniu. Podczas tego spotkania uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwy  Sherlock Holmes. Na początku otrzymali odznakę detektywa, a następnie  podzieleni na grupy, musieli rozwikłać trzy różne zagadki za pomocą tajnych szyfrów, o których dowiedzieli się z prezentacji multimedialnej na początku spotkania.

12.06.2018

Na ostatnich zajęciach graficznych  dzieci malowały martwą naturę. Tworząc martwą naturę można mieć duże pole do popisu, bo nieożywionych przedmiotów jest bardzo, bardzo wiele. Dzięki malowaniu i rysowaniu martwej natury poznajemy podstawy malarstwa i rysunku. Najczęściej wybieranym tematem do malowania to kwiaty i owoce.

04.06.2018

Informujemy, że 5 czerwca (wtorek) Multicentrum będzie nieczynne. Zajęcia popołudniowe w tym dniu się nie odbędą, za utrudnienia przepraszamy.

03.06.2018

1 czerwca wzięliśmy udział w pikniku rodzinnym "Rodzina z Energią", który odbywał się w Parku Radziwiłłowskim z okazji Dnia Dziecka. Nasze stanowisko, znajdujące się w Strefie Malucha, dostarczyło najmłodszym uczestnikom imprezy wiele atrakcji. Dzieci mogły między innymi samodzielnie wykonać ciekawe doświadczenia, zbudować konstrukcje z klocków K'Nex, skorzystać z edukacyjnych aplikacji multimedialnych na tabletach, a także sterować robotami LEGO Mindstorms.

29.05.2018

Informujemy, że 1 czerwca 2018 r. Multicentrum będzie nieczynne. Zajęcia popołudniowe w tym dniu się nie odbędą.

Będzie nas można natomiast spotkać w Parku Radziwiłłowskim, gdzie będziemy mieć swoje stanowisko. Zapraszamy!