Warsztaty druku 3D - wykonaj własną ozdobę choinkową

W sobotę 8 grudnia 2018 r., w godz. 11.00-13.00, zapraszamy do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach dotyczących modelowania 3D, podczas których uczestnicy będą projektować ozdoby choinkowe. Przygotowane projekty zostaną później wydrukowane na drukarce 3D. Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku powyżej 10 lat.

Na warsztaty obowiązują zapisy, które przyjmowane są osobiście w Multicentrum lub telefonicznie pod numerem 83 341-60-17. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty organizowane są w ramach działającego w naszej placówce Klubu Kreatywności. Utworzony został on dzięki udziałowi w projekcie "Kluby kreatywności w bibliotekach - edycja pilotażowa", który zorganizowany został przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek 2017-2018 realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.